Spalio 25 d. Viešosios įstaigos Kazlų Rūdos socialinės paramos centro Dienos užimtumo padalinio ir Senelių globos namų gyventojų atstovai jau kelintus metus iš eilės dalyvavo Kazlų Rūdos sporto centre vykusioje Draugystės neįgaliųjų sporto šventėje, į kurią taip pat atvyko sportininkai iš Kauno, Marijampolės, Vilkaviškio, Kalvarijos .

Šventės atidaryme dalyvavo Kazlų Rūdos  meras Mantas Varaška, vicemeras Marius Žitkus, administracijos  direktorė Reda Kneizevičienė, socialinės paramos ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Judita Simonavičienė, kurie linkėjo gero laiko praleidimo, gerų įspūdžių.
Dalyvavome daugelyje rungčių, išbandėme rankos tvirtumą, mesdami kamuolius krepšinio baudų metimo aikštelėje, taiklumą mėtydami žiedus į taikinius, kamuoliukus į kibirą ir t.t. Nuotaiką susirinkusiems sportininkams pakėlė kapelos Medlieva gražios liaudiškos melodijos, skambios dainos. Nepraleidome progos pašokti ratelyje su svečiais.

Apdovanoti vikriausieji, stipriausieji ir taikliausieji. Namo grįžome su pakilia nuotaika, juk svarbiausia – ne laimėti, o dalyvauti.

Nuoširdžiai dėkojame Kazlų Rūdos  neįgaliųjų draugijos pirmininkei Ramutei Sarapinavičienei ir jos kolegėms už puikiai suorganizuotą šventę ir tradicines vaišes.

Užimtumo specialistė Anglė Birutė Vaitiekūnienė