Šv. Kalėdos ir Naujieji metai – didžiosios metų šventės, reikalaujančios pasiruošimo ir susikaupimo, kupinos džiugesio, nekasdienės nuotaikos.

Šis laikotarpis Senelių globos namuose praėjo įsimintai. Kaip ir kiekvienais metais buvo minimos Advento popietės, kurių metu degėme po vieną žvakelę savo pasidarytame Advento vainike. Popietėse dalyvavo Senelių globos namų gyventojai, norintys pabūti drauge, pasiklausyti prasmingų pasakojimų, padainuoti dainų, prisiminti vaikystės ir jaunystės dienas. Pirmojoje advento popietėje svečiavosi Kazlų Rūdos parapijos kunigas Valdemaras Smulskis. Paskutinę Advento žvakelę uždegti ir užbaigti didįjį laukimą padėjo Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos vedėja  Rūta Liberienė, kuri skaitydama poeziją džiugino visų širdis.

Šis laikotarpis įsimintinas, nes sulaukėme daugybės svečių ir dėmesio. Savo apsilankymu nustebino Prano Dovydaičio mokyklos  skautai, atnešę ir pasidalinę Beatliejaus ugnies šiluma. Apsilankė ir savo gražiu pasirodymu, skambiomis dainomis sužavėjo vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ Ančiukų grupės vaikučiai. Senelių globos namuose apsilankė ir savo rankų darbo dovanėlėmis gyventojus apdovanojo Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokytojos Birutės Češūnienės auklėtiniai, Kazlų Rūdos „Elmos“ mokyklos-darželio mokiniai.

Šiais laikais visi skubame, bėgame, lekiame. Labai smagu, kai šiame lėkime mus prisimena, negailėdami savo laiko aplanko, nustebina. Todėl labai dėkojame visiems svečiams, lauksime Jūsų kitais 2020 m.

Širdingai sveikiname Jus ir linkime, kad išsipildytų visi Jūsų lūkesčiai, kad Jūsų gyvenimas taptų dar gražesnis, o ateinantys metai – dosnesni.

 

Direktoriaus pavaduotoja bendriems reikalams Aistė Žitkienė