Šv. Kalėdos yra ilgai laukta ir svarbiausia metų šventė. Daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Tai pats svarbiausias virsmas metuose. Baigiasi metai, grįžta saulė. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai tikrai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui, planų kūrimui. Šventinis laukimas prasideda Adventu, susikaupimo laikotarpiu, kurio metu krikščionys ruošiasi didžiausiai metų šventei. 

Senelių globos namuose šventinė nuotaika pradėjo ryškėti gruodžio pradžioje, kai pradėjome rengti Advento popietes. Svečiuose turėjome Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos darbuotojas, kurios mums dovanojo literatūrinę popietę. Nuotaiką ir geras emocijas ateidami mūsų aplankyti “atsinešė” Kazlų Rūdos lopšelio- darželio “Pušelė” ugdytiniai. Mažieji mūsų draugai švenčių proga dovanojo savo daineles ir pagamintus angeliukus, kad saugotų ir globotų senelius.

Didžiausia Kalėdų staigmena – Kalėdų senelis. Nors gyventojai jau suaugę, bet šiuo svečiu buvo labai nustebinti ir patenkinti, kadangi senelio maišas buvo pilnas, kiekvienas jame rado jam skirtą dovanėlę.

Kalėdos – tai savęs dovanojimo šventė, kai šventę sukuri ir kitam. Tai yra tikrosios Kalėdos ir tikrosios vidinės šventės kūrimas. Tad dėkojame mūsų svečiams, kurie kartu su Senelių globos namų gyventojais visą šventinį laikotarpį buvo kartu, dovanojo dėmesį, laiką,gerą žodį.