Gruodžio 12 d. Viešosios įstaigos Kazlų Rūdos socialinės paramos centro Globos centro darbuotojos sukvietė globėjus ir globojamus vaikus į tradicija tampančią Adventinę popietę „Kalėdų belaukiant“.

Popietė prasidėjo Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos  mokinių pasirodymu. Renginio metu padėkos žodžius tarė ir dovanėles įteikė Kazlų Rūdos savivaldybės vicemeras M. Žitkus, socialinės paramos ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja J. Simonavičienė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė L. Urbštienė, Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Kazlų Rūdoje U. Aukštakalnienė. Prie linkėjimų ir padėkų prisidėjo viešosios įstaigos Kazlų Rūdos socialinės paramos centro direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui J. Gustaitienė ir Globos centro atestuota socialinė darbuotoja K. Masteikienė.

Globėjai mielai pasidalino savo gyvenimo istorijomis ir atrastu noru globoti vaikus. Globėja Vida pasidalino savo globos patirtimi, kuri siekia jau 20 metų. Moteris atskleidė, koks džiaugsmo ir iššūkių pilnas tapo šis laikotarpis. Ji prisipažino, kad užauginus vyro sesers vaikus, kilo noras – dar vienam vaikui suteikti namus. Taip šeimoje atsirado mergaitė, kuri savo gyvybingumu užpildė ištuštėjusius namus. Globėja Viktorija pasakojo, kad  užaugo gausioje aštuonių vaikų šeimoje. Šeimoje vietos atsirasdavo ir vaikams, kuriems reikėjo suaugusiųjų rūpesčio ir meilės. Viktorija su vyru ilgai galvojo apie globą ir pagaliau ryžosi žengti šį svarbų žingsnį savo gyvenime. Šis žingsnis tapo vienu svarbiausių ir geriausių priimtų sprendimų, moters ir jos šeimos gyvenime. Šiuo metu šeimoje auga mergaitė, kurią ruošiasi įsivaikinti.

Globėjai, globojami vaikai ir svečiai buvo kviečiami prie vaišių stalo pabūti bendruomeniškoje aplinkoje, pasidalinti džiaugsmu, rūpesčiais bei išsakyti ateities lūkesčius. Ateinantiems metams visi popietės dalyviai savo svajones užrašė ant simbolinių angelų, tikėdamiesi, kad svajonės išsipildys.

 

Viešosios įstaigos Kazlų Rūdos socialinės paramos centro Globos centro darbuotojos